Reduced price!

Поживна маска для волосся Marion з кокосовою олією, 200 мл

New product

Насолоджуйся природною силою інгредієнтів і заплануй комплексне живлення свого волосся. Ставка на екзотичний кокос!
Веганська лінія ароматних продуктів ENJOY COCO з високим вмістом натуральних інгредієнтів (98%) створена для сухого і пошкодженого волосся (особливо з низькою пористістю).

More details

171,75 грн.

-25%

229,00 грн.

More info

Запашна маска з розкішним кокосовим маслом, олією к актуса опунції та маслом ши інтенсивно регенерує волосся та розгладжує прядки, полегшуючи розчісування і додаючи розкішного блиску.

Застосування Оберіть один із 3-х способів застосування: 1. Як маска при щоденному застосуванні: нанести невелику кількість маски на вимите вологе волосся. Делікатно втирати засіб у волосся. Залишити на 3 хв. після чого змити великою кількістю води. 2. При застосуванні раз на тиждень: нанести невелику кількість на вимите вологе волосся. Делікатно втирати засіб у волосся. Залишити на 15 хв. (або більше, з огляду на стан волосся), потім змити великою кількістю води 3. Як маска на ніч: Розподілити маску по всій довжині волосся, включаючи кінчики. Для підтримки відповідноїятемператури одягти на голову шапочку для волосся та обернути голову рушником. Залишити на ніч. Зранку ретельно вимити волосся шампунем.
Призначення • для блиску волосся • полегшеня розчісування • регенерація волосся

30 інших товарів в цій категорії: