Reduced price!

Шампунь з кокосовою олією BIOBLAS, 360+150 мл

New product

Шампунь проти випадіння волосся BIOBLAS BotanicOils з натуральними оліями кокоса та оливи допомагає відновити здоровий вигляд волосся, який з часом природним чином втрачається.
• запобігає випадінню волосся
• живить та відновлює прядки від коренів до кінчиків
• зміцнює та подовжує життєвий цикл волосся
РОСЛИННА ФОРМУЛА З КОКОСОВ
ОЮ ОЛІЄЮ ДЛЯ ІНТЕНСИВНОГО ДОГЛЯДУ

More details

171,75 грн.

-25%

229,00 грн.

More info

З першого ж використання шампунь Bioblas BotanicOils демонструє свою ефективність на тьмяному та позбавленому життєвої сили волоссі. Кокосова олія зволожує шкіру голови та відновлює волосся по всій довжині від коренів до кінчиків. Шампунь повертає прядкам живий вигляд і природний блиск.
BIOBLAS І КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Клінічні тести довели, що рослинний комплекс B19, який входить до складу шампуню BIOBLAS, є ефективним у боротьбі з випадінням волосся та ретельно живить волосяний покрив. 

Застосування Спосіб застосування: Нанести шампунь на вологе волосся, масажувати до появи піни. Змити водою. Повторити в разі потреби. Підходить для частого застосування. Для вирішення проблеми випадіння волосся рекомендується користуватися продуктом постійно. Запобіжні заходи: У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Тільки для зовнішнього застосування.
Призначення • Догляд за волоссям • Проти випадіння волосся

30 інших товарів в цій категорії: