Reduced price!

Шампунь з оливковою олією BIOBLAS, 360+150 мл

New product

Шампунь проти випадіння волосся BIOBLAS BotanicOils з органічними оліями хвоща та оливи допомагає відродити життєву силу волосся та відновити його здоровий вигляд, який з часом волосся природним чином втрачає.
● ефективно зменшує шкідливий вплив зовнішніх факторів на стан волосся
● живить та подовжує життєвий цикл волосся
● запобігає
 випадінню.

More details

171,75 грн.

-25%

229,00 грн.

More info

ОЛИВКОВА ОЛІЯ ДЛЯ АКТИВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ СУХОГО ТА ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ
Шкідливі зовнішні фактори та фізіологічні процеси в нашому організмі з часом призводять до послаблення та пошкодження волосся. Олії хвоща та оливи є потужними антиоксидантами, які відновлюють прядки від коренів до кінчиків, а також повертають волоссю природну силу та стійкість до шкідливих зовнішніх чинників. Після першого ж застосування шампунь Bioblas BotanicOils чудово зволожить ламке, сухе та пошкоджене волосся.
BIOBLAS І КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Клінічні тести довели, що рослинний комплекс B19, який входить до складу шампуню BIOBLAS, є ефективним у боротьбі з випадінням волосся та ретельно живить волосяний покрив. Дерматологічні дослідження показали, що показник pH шампуню повністю відповідає показнику pH шкіри голови.

Застосування Спосіб застосування: Нанести шампунь на вологе волосся, масажувати до появи піни. Змити водою. Повторити в разі потреби. Підходить для частого застосування. Для вирішення проблеми випадіння волосся рекомендується користуватися продуктом постійно. Запобіжні заходи: У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Тільки для зовнішнього застосування.
Призначення Для догляду за волоссям

30 інших товарів в цій категорії: