Reduced price!

Шампунь для надання об’єму BIOBLAS з олією кропиви

New product

Шампунь BIOBLAS містить органічні олії кропиви та оливи, що допомагають відродити життєву силу волосся та відновити його здоровий вигляд, який з часом волосся природним чином втрачає. Шампунь BIOBLAS:
● ефективно зменшує шкідливий вплив зовнішніх факторів на стан волосся
● живить та подовжує життєвий цикл волосся
● запобігає випадінню.

More details

146,25 грн.

-25%

195,00 грн.

More info

Спеціальна формула BIOBLAS з натуральними оліями забезпечує інтенсивний догляд, зміцнення та захист волосся.
З часом такі фактори, як погане або незбалансоване харчування, забруднення повітря та довкілля, перебування на сонці призводять до стоншення та тьмяності волосся. Шампунь Bioblas BotanicOils з олією кропиви робить волосся щільним та більш густим, надаючи йому об’єму впродовж усього дня.
BIOBLAS І КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Клінічні тести на ефективність довели, що рослинна сироватка, яка входить до складу шампуню BIOBLAS, живить шкіру голови та волосяний покрив, зміцнює слабке волосся, а також є ефективною у боротьбі з випадінням волосся. Вивчення споживчого попиту виявило, що 9 з 10 користувачів шампуню підтвердили його ефективність у запобіганні випадінню волосся (в опитуванні брали участь 104 користувача).
Дерматологічні дослідження показали, що шампунь не викликає подразнень та алергічних реакцій, а показник pH повністю відповідає показнику pH шкіри голови.

Застосування Нанести шампунь на вологе волосся, масажувати до появи піни. Змити водою. Повторити в разі потреби. Підходить для частого застосування. Для вирішення проблеми випадіння волосся рекомендується користуватися продуктом постійно.
Призначення • проти випадіння волосся • зміцнення волосся • збільшення об'єму волосся

30 інших товарів в цій категорії: