Підводка Flormar Miracle Pen

Новый товар

Зроблено в: Туреччина

Якісний макіяж очей - запорука вашого чарівного й незабутнього образу! Створити глибину і виразність погляду, окреслити правильний і чіткий контур можна за допомогою спеціальної косметичної підводки, представленої відомим турецьким виробником Flormar.

Подробнее

134,99 грн.

-25%

179,99 грн.

Описание

Підводка виконана в зручній і практичній формі фломастера, тому ви швидко і без особливих зусиль зможете наносити її як на нижню, так і на верхню повіку по зоні росту вій.

Спеціальна водостійка формула дозволяє тривалий час зберігати ваш макіяж в ідеальному вигляді, навіть якщо ви будете сміятися до сліз або плавати в басейні. Засіб висихає практично миттєво і добре тримає колір протягом тривалого часу без потускнения або розмазування. Особливою перевагою підводки-фломастера є його безпеку для шкіри і очей, що підтверджується висновком тестування дерматологами і офтальмологами.

Короткий опис:
Завдяки спеціальній тонкій пензлику підводка забезпечує легке і бездоганне нанесення. Швидко сохне і довго тримається. Після висихання забезпечує матове завершення. Волого-і водостійка.

В этой категории 30 товаров: